Tantra İle Erken Boşalma Tedavisi

Tantra İle Erken Boşalmaya Son!

Tantrayla Erken Boşalmaya Son!Biz genellikle seksi tutkulu, dizginsiz ve neredeyse doğadaki hayvansı bir şey olarak düşünürüz. Ancak, seks, fiziksel zevkten ve eşinizin vücudundan zevk almaktan daha fazlasıdır. İki aşık cinsel olarak bağlandığı zaman aralarında aynı zamanda derin ruhsal bir bağlantı da olur. Siz ve eşinizin özel mahremiyet ve zevk alanınızda yalnız olduğunuz o kutsal zamanlarda bu gerçekleşir. Ancak bazen yavaşlamak ve bu yakınlaşmayı hissetmek zor olabilir, özellikle de günümüzde çoğumuz yatak odası içinde ya da dışında zor bir yaşantı sürerken. Bununla birlikte size ve partnerinize yavaşlamak ve seksten yepyeni bir seviyede zevk almak için yardımcı olacak olan uygulayabileceğiniz pek çok teknikler vardır ve bu tekniklerin çoğu Doğu geleneği tantrik seksin bir parçasıdır.

Tantra binlerce yıldır Doğu kültürlerinde uygulanmaktadır.Birçok farklı biçimler ve tanımlamalar vardır, ancak tantra için olan yaygın olarak kabul görmüş olanlardan biri “karışma”dır.

Pek çok diğer biçimlerinde bu karışma, farklı düşünceler, ibadet biçimleri ve ritüellerin birlikte karışmasına karşılık gelir.

Tantrik sekste birlikte karışırsınız, sizin ruhunuz partnerinizin ruhuyla, zihniniz partnerinizin zihniyle ve elbette ki bedeniniz onun bedeniyle karışır.

Tantra birlik, aydınlanma ve duyusal deneyimlerin şaşırtıcı örtüsünü anlamak ve bundan keyif almak için yeterli süre boyunca yavaşlama ile ilgilidir.

Tantrik seks sizin ve partnerinizin ruhsal ve cinsel bir yolla, sizin mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz daha fiziksel bir zevke ve yakınlığa götürerek, yeniden odaklanmanızı ve yeniden bağlantı kurmanızı sağlayabilir.

Ayrıca, tantra uygulaması, erkeklerde en sık görülen cinsel sorun olan erken boşalmadan muzdarip olanlar için pek çok söze sadık kalır. Üstelik seks sırasında kendi zevkinizi kontrol etmeyi öğrenmek, sevişme seanslarınızı uzatabilir ve orgazmı her ikiniz için de yepyeni boyutlara taşıyabilir.

Basit bir nefes ile başlar – her ikiniz de cinsel enerjinizi harekete geçirmek için nefes almayı öğrenmek zorundasınız. Derin bir nefes aldığınız her seferde oksijenin cinsel organlarınızla bağlantılı olduğunu ve vücudunuzun o bölgesini uyardığını düşünün.

Tantranın partneriniz  açısından yapılacaklar listesindeki bir sonraki şey, kendini orgazma yakın hissettiğinde pubokoksijeal kaslarını (PC) sıkmayı öğrenmektir.

Evet bizde işe yarayan Kegel egzersizlerine çok benzer olan bu egzersiz onun erektil fonksiyonu öğrenmesini sağlayabilir.

Seks sırasında PC kaslarını sıkmak bir erkeği orgazmın eşiğinden alarak ve cinsel deneyimin devam etmesine izin vererek uyarılmasını kontrol altında tutmasını sağlar. Aslında orgazma yakın mutluluk dalgaları yaratmak onun için çok daha güçlü bir orgazm ve hatta birden fazla orgazm yaşamasına yol açar!

Bazı erkekler bütün yolu hiç boşalma yaşamadan tantra uygulamasıyla giderler – değerli cinsel enerjiyi bedenlerinin içinde tutan bir dizi içsel “kuru” orgazmlar. Ama bir seferde bir adım değil mi?

Biraz rehberlik isterseniz, yaşadığınız bölgedeki tantrik uygulayıcılar sizin teknikleri öğrenmenize yardımcı olabilirler. Seksin her ikinizi de nasıl değiştirebileceğine şaşıracaksınız. O zaman neden tantrayı bir kez denemiyorsunuz?

Detaylı bilgi için  Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını okumanızı öneririm. Hemen tıklayın.

Benzer Konular:

Erken Boşalıyorum Ne Yapmalıyım?

Erken Boşalmadan Kurtulmak

Erken Boşalmayı Durdurmanın 7 Yolu

Erken Boşalmanın Nedenleri ve Belirtileri

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir