Penis Nasıl Büyütülür? – En Etkili Formül 2017

Penis Nasıl Büyütülür: En Etkili Formül 2017

Penis boyunun kısalığından şikayetçi olan bir erkeğin aklında hep bu soru vardır: Penis nasıl büyütülür?

Penisi büyütmek gerçekten mümkün müdür?

Penis, erkeklerin %97’si tarafından asla büyütülemeyecek bir organ olarak görülür. Genlerimizin belirlediği sınıra kadar uzamış ve o sınırda sabit kalmış bir organdır.

Peki, şimdi sana soruyorum. Kol kasları egzersizler yardımıyla büyütülebiliyorsa, boy çeşitli yoga egzersizleri sayesinde uzatılabiliyorsa penis neden egzersizlerle uzatılmasın?

Penisi geliştirmeye yönelik egzersizler yok mu?

Tabi ki var.

Penisin kıkırdak dokudan oluşması, bu organın gelişime, uzamaya, kalınlaşmaya müsait olması anlamına gelir. Egzersizler yardımıyla penisin kıkırdak dokusunu kalınlaştırabilir ve uzatabilirsin.

En Etkili Penis Büyütme Formülü: Penis Büyütme Egzersizleri

Penisi büyütmek için uygulanan birkaç yöntem bulunuyor:

  • Ameliyat yöntemi
  • İlaç yöntemi
  • Gıda takviyesi yöntemi
  • Penis pompası yöntemi
  • Egzersiz yöntemi

Bizim bunlar arasında en etkili olarak gördüğümüz yöntem, egzersiz yöntemidir. Çünkü egzersizler %100 doğal, herhangi bir araç kullanılmadan elle yapılan, kalıcı sonuçlar veren tek yöntemdir.

4-5 cm kadar uzama elde etmen mümkün. Ve bu uzama 5 ay sonra kaybolmaz. Ömrünün sonuna kadar kalır.

Uygulayacağın Egzersiz Çeşitleri:

  • Uzatma Egzersizleri
  • Kalınlaştırma Egzersizleri
  • Başını Kalınlaştırma Egzersizleri
  • Kuvvetli Fışkırtma Egzersizleri
  • Geç Boşalma Egzersizleri

Bu 5 kategorideki egzersizleri yaparak sadece penisinin boyunu uzatmakla kalmayacak aynı zamanda kalınlığını da artıracaksın. Bunun yanında daha büyük bir penis başına, daha kuvvetli orgazm olma yeteneğine sahip olacaksın.

Erken boşalma probleminden muzdaripsen bu soruna kesin çözüm bulacaksın.

Uzatma Egzersizleri: Penisi başından farklı yönlere doğru gerilmesiyle uygulanır. Mantığında, penisin kıkırdak dokusunu farklı yönlere gererek dokuyu uzatmak vardır.

Kalınlaştırma Egzersizleri: Kıkırdak dokuya sert bir baskı uygulanarak dokunun kalınlaştırılması mantığına dayanır. Dokuda mikro hasarlar oluşturulur. Bu hasarların yenilenmesiyle birlikte doku daha kalın bir hale gelir.

Başını Kalınlaştırma Egzersizleri: Penisin erekte olması, başına doğru kan gitmesi sayesinde gerçekleşir. Kalın, şişkin bir baş penise daha fazla kan pompalandığının işaretidir. Penisin başına yapacağın özel masajla penisine daha fazla kan pompalamaya başlayacaksın.

Kuvvetli Fışkırtma Egzersizleri: Penisin kökünde yer alan PC kasını geliştirerek daha kuvvetli orgazmlar yaşamayı öğreneceksin. Düzenli bir çalışmayla porno yıldızları gibi fışkırtabilir duruma gelebilirsin.

Geç Boşalma Egzersizleri: Boşalma PC kasının kontrolündedir. Bu kası çalıştırarak onu kontrol etmeyi öğrenebilir, boşalmanı geciktirmeye başlayabilirsin. Bunun yanında yapacağın bazı meditasyon egzersizleri de mental olarak boşalmayı kontrol etmene yardımcı olacak. Unutma, boşalma beyinde başlar, peniste devam eder.

Penis nasıl büyütülür konusunda daha fazla şey öğrenmek istersen Penis Büyütme Formülü Setini inceleyebilirsin.

Videolu eğitimlerle birlikte penisini büyütmeye başlayabilirsin.

Penis Büyütme Formülünü İncele!

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir