Penis Büyütme Yolları – Penis Büyütme Formülü

Penis Büyütme Yolları – Penis Büyütme Formülü

Penis büyütme yolları biz erkekler için can alıcı bir konudur. Neden diye soracak olursan, Türkiye’deki erkeklerin neredeyse %50 si penis boylarının kısalığından şikayetçi. Çünkü yatakta kadınlarını mutlu etmenin en büyük sırlarından birinin büyük bir penis olduğunu biliyorlar.

Aslına bakılırsa bir kadın yatakta büyük bir penis değil, ona değer veren, iyi sevişen, geç boşalan bir erkek arar. Ama bir kadınla yatak partneri, sevgili ya da karı koca olduysanız içinizde şöyle bir dürtü oluşur.

“Kadınımı daha da mutlu etmeliyim. Penisim büyük olsaydı ona daha çok zevk verirdim.”

penis büyütme yöntemleri
Daha önce senin de aklından bu düşünce geçmedi mi? Kesinlikle geçtiğine eminim. Büyük bir penis kadının gözünü doyurur. Onu alevlendirir ve tahrik eder. Yazının ilerleyen bölümlerinde “penis büyütme yolları” ile  penisini büyütüp kadınını daha mutlu etmenin sırlarını seninle paylaşacağım.

Büyük bir penis seni arkadaş çevresinde de daha popüler yapacaktır. Şunu unutmamalısın ki kadınla istemeden birlikte oldukları erkeklerin reklamını yapar. Kadınla sürekli dedikodu yaptıkları için diğer kızlarla konuşurken mutlaka senin cinsel performansından ve penis büyüklüğünden bahseder.

Eğer büyük bir penise sahipsen, iyi sevişiyorsan kadın senin reklamını en iyi şekilde yapacaktır. Emin ol bu diğer kızları da ateşlendirecektir. Hiçbir şey yapmadan, sadece büyük bir penise sahip olarak birlikte olduğun kızın ya da eşinin arkadaşlarıyla bile sevişebilirsin. Hem de ekstradan hiçbir şey yapmana gerek kalmadan.

Kadınlar kıskançtır. Senin penisinin kendi erkek arkadaşlarından büyük olduğunu, senin onlardan daha iyi seviştiğini öğrendikçe sana karşı ilgi duymaya başlayacaklardır. Birkaç farklı kadınla birlikte olmak varken neden bir tane kadınla birlikte olasın?

Büyük penis = İyi Reklam = Farklı Kadınlarla Bol Bol Seks

Büyük bir penisin biz erkekler için neden önemli olduğunu öğrendiğimize göre bunu nasıl yapacağımızı öğrenmeye başlayabiliriz. Penis büyütme yolları nelerdir? diye sorulduğunda verebileceğimiz birkaç farklı cevap bulunmaktadır.

Penis Büyütme Yolları Nelerdir?

penis büyütme yolları nelerdir

1) Ameliyatla Penis Büyütme

Ameliyatla penis büyütmek oldukça zahmetli ve masraflı bir operasyondur. Haftalarca acı içinde yatman gereklidir ve penisini uzunca bir süre kullanamazsın. Ona dokunamazsın bile. Ayrıca binlerce lira harcaman gerekir. Ameliyat uygulaması inanılmaz masraflı bir olaydır. Hastane masrafı, muayene masrafı derken bir bakmışsın cebindeki tüm paralar uçmuş gitmiş. O nedenle çok çok ufak yani kalkık halde 4-5 santimetrelik bir penisin varsa bu uygulamaya başvurabilirsin. Onun dışında bu olaya girmeni kesinlikle tavsiye etmiyorum.

2) İlaçlarla Penis Büyütme

Penis büyütücü haplar günümüzde oldukça moda. İnternette bir oyun sitesine girsek bile kenarda sürekli bir penis büyütücü hapın reklamı çıkıyor. Bu hapların ne derece sağlıklı olduğu ve ne derece işe yaradığı tartışılır. Ama tarafsız olarak düşünmek gerekirse sonuçta ağız yoluyla dışarıdan kimyasal bir madde alıyorsun. Ve bu haplar korsan da olabilir. Ne kadar güvenebilirsin ki? Bu nedenle bu yöntem yerine doğal penis büyütme egzersizleri ile penisini büyütmen daha mantıklı olacaktır. Penis büyütme yolları arasında hiçbir zararı dokunmayacak, en sağlıklı uygulama doğal yollarla penisi büyütmektir.

3) Penis Büyütücü Pompalarla Penis Büyütme

Penis büyütücü pompalar penis büyütmek için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Bu tarz pompalar kullanılabilir. Dışarıdan ağız yoluyla vücuda herhangi bir madde girişi yok, ameliyat yok. Ama ortada bir makine var. Yani bunu yapabilmek için bir makineye bağımlısın. İşte bu bağımlılık hissi çok can sıkıcı bir durum. Bunun yerine sana en güzel penis büyütme yöntemini açıklıyorum.

4) Elimizi Kullandığımız Egzersizlerle Doğal Bir Şekilde Penis Büyütme

Penis büyütme yolları arasında en mantıklı ve doğal olanı bu yöntem. Doğal yollarla, az bir ücret ödeyerek, penis büyütme egzersizleri yaparak penisini büyütmek varken neden diğer yöntemleri tercih edesin ki?

Sana kesinlikle hak veriyorum. Sen de doğal bir şekilde penisini büyütmek istiyorsun. İşte tam da bu noktada içinde penis büyütme egzersizlerinin bulunduğu videolu eğitim olan Penis Büyütme Tedavisi devreye giriyor. Şimdi seninle evde kolayca uygulayabileceğin penis büyütme egzersizlerini paylaşmak istiyorum.

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir?

1) Penisi Sağma Egzersizi:

Sıcak suyla duş alıp penisi ısıttıktan ve penise kan hücum etmesini sağladıktan sonra bu hareketi yapmaya başlamanı tavsiye ediyorum. Penisi yeterince ısıtmadan bu hareketi yapmaya başlarsan penis dokusunu zedeleyebilirsin. Hazırsan egzersizimizin nasıl yapılacağını anlatmaya başlayalım.

 • Penisle biraz oynayarak yarı kalkık duruma getir.
 • Penisi kökünden bir elinin işaret ve baş parmağını kullanarak kavra ve sık.
 • Penisin kökünden başına doğru sıkıştırarak penis dokusunu gerdir.
 • Bir elin penisin başına ulaşmak üzereyken diğer elinin baş ve işaret parmağıyla penisi kavrayıp aynı işlemi uygula.
 • Her tekrar 3-5 saniye olacak şekilde hareketi tekrarla.
 • Günde 4-5 dakika kadar bu hareketi uygula.

2) Penis Genişliğini Arttırma Egzersizi:

Bu egzersiz sayesinde birkaç hafta içinde penis çapını kolayca büyütebilirsin. Kalın bir penis, çok daha büyük görünecektir. Kadın, kalın penisine dokunduğunda kendinden geçecektir. Kalın bir penis çok seksidir. Vajina duvarlarına daha fazla basınç uyguladığı için kadına daha fazla zevk vermeni sağlar. Şimdi egzersizimizin nasıl yapılacağını anlatalım.

 • Penisi okşayarak yarı kalkık pozisyona getir. Bu egzersiz için kayganlaştırıcıdan yararlanabilirsin.
 • Başparmaklarını ve diğer parmaklarını kullanarak penisi kavra ve penis dokusuna daha düz bir şekil vermeye çalış. Özellikle iki elinin baş parmaklarını kullanarak.
 • Penis dokusunu iki yana da gererek genişlet.
 • Penisin kökünden başlayıp başına doğru dokuyu sağa ve sola olacak şekilde germeye devam et.
 • 75 tekrar yeterli olacaktır.

3) Penis Uzatma Egzersizi:

Penis büyütme yolları içinde özen göstermen gereken en önemli nokta belki de budur. Penisin uzunluğu. Aslında kalınlık da uzatmak kadar önemlidir. Ama sadece kalınlaştırırsan kısa ve kalın bir penisin olur. Aynı zamanda penis uzatma egzersizini de yaparsan penisin hem uzamış hem de kalınlaşmış olur.

Penis uzatma egzersizini uygulamak için takip etmen gereken aşamalar:

 • Penis inik haldeyken başından tut ve ileri doğru düz bir şekilde çek. Göbeğinden ileri doğru… 1 dakika bu şekilde tuttuktan sonra bırak ve penisini sağa sola sallamaya başla. Böylece penise tekrar kan hücum etmesini sağlamış olursun.
 • Aynı şeyi sağa, sola, aşağı ve çenene doğru olacak şekilde 1 er dakika süreyle tekrar yap. 1 dakika penisini sağa doğru, 1 dakika sola doğru, 1 dakika aşağı doğru ve 1 dakika çenene doğru olacak şekilde çek. Penisini canını acıtmayacak şekilde olabildiğince uzat.penis büyütme teknikleri nelerdir

Bunun gibi hayatını değiştirecek egzersizlerin bulunduğu Penis Büyütme Formülü Eğitim Setine sahip olarak diğer erkeklerin hemen hepsinden farklı olabilirsin. Diğer erkeklerden daha uzun bir penisle kadınını yatakta delicesine baştan çıkarabilirsin. Büyük penis = Kadınını Yatakta Zevkten Bağırt

Penis Büyütme Formülünü Neden Almalısın?

Penis Büyütme Formülü, penis büyütme yolları arasında en etkili, en masrafsız olanı ve en az çaba gerektireni…

Uygulaması oldukça basit egzersizlerle penisini 4-5 santimetre uzatıp kalınlaştırarak kadınları baştan çıkaracak, onları çıldırtacak bir penise sahip ol.

Videolu eğitimlerle oldukça açık ve öğretici olan bu set aynı zamanda 3 adet BONUS içeriyor. Bu bonuslara da sahip olarak maksimum sonuç alacağın konusunda bir şüphen olmasın. Upuzun ve kocaman bir penise sahip olacaksın. Hem de kısa bir süre içerisinde.

Bonus Ürünler Şunlar:

 1. Sıradışı Seks Pozisyonları
 2. Sağlıklı Cinsel Yaşam Bilgileri
 3. Oral Seks Sırlarıpenis-buyutme-formulu-satin-al

Büyük ve kalın bir penisle, birlikte olduğun kadınları yatakta delirt. Onları delicesine inlet. Penis Büyütme Formülü ile bunları başarmak senin için oldukça kolay.

Penis büyütme yolları arasında en etkili olan Penis Büyütme Formülüne tıklayarak hemen eğitimi incelemeye başlayabilirsin. Kısa bir penisle yaşamaktan kurtul ve uzun, kalın kısacası kocaman bir penisle kadınları baştan çıkar, onları kendine bağla. Diğer erkeklerle girdiğin penis boyu sohbetlerinin de galibi ol. Bir daha asla penisinden utanma. Artık onunla gurur duy!

Penis Büyütme Formülünü İncele!

 

 

2. Kitap Tavsiyemiz: Erken Boşalmak Tercihtirerken-bosaliyorum-incele

Penis büyütme egzersizlerini uygularken aynı zamanda erken boşalma probleminden de kurtulmak istersen sana Erken Boşalmak Tercihtir kitabını tavsiye edebilirim. Bu kitapta yer alan tantra, meditasyon ve kegel egzersizleri sayesinde erken boşalma sorunundan sonsuza dek kurtulabilirsin.

Unutma ki; erken boşalmak bir tercihtir ve bu tamamen senin tercihin. Tam 47 saat içinde bu tercihini tamamıyla değiştirebilirsin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını İncele!

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir