Erken Boşalmaya 47 Saatte Çözüm

Erken Boşalmaya 47 Saatte Çözüm

“Erken Boşalmak Tercihtir” adlı kitaptaki egzersiz programına tam tamına uyarak erken boşalmaya 47 saatte çözüm bulabilir ve istediği zaman boşalan, özgüveni yüksek güçlü bir erkek olabilirsiniz.

Çağın en büyük sorunlarından biri olan ve düşünüldüğünün aksine genç yaştaki erkeklerde daha çok görülen erken boşalma sorunu “Erken Boşalmak Tercihtir” adlı PDF kitap sayesinde artık tarih oluyor. Tüm heybetinize rağmen yatağa girdiğiniz anda, hatta ve hatta daha girmeden boşalarak hem kendinizi hem de partnerinizi hayal kırıklığı içene sokmaktan kurtulmak artık sizin elinizde. Çünkü erken boşalmak bir kader değil, hastalık değil sadece ama sadece tercih! Siz tercihinizi geç boşalmaktan yana kullanmak isterseniz, bedeninizi nasıl kontrol altında tutmanız gerektiğini ve hazlara karşı dayanıklılığınızı nasıl artıracağınızı “Erken Boşalmak Tercihtir” kitabı ile öğreteceğiz. Erken boşalmaya 47 saatte çözüm sunan ve bunu hiçbir şekilde ilaç gibi kimyasallar ile değil sadece bedeninizi tanıyacağınız bir egzersiz programı ile sunana kitaba ve kendinize güvenmeniz yeterli.

Yakışıklı, heybetli, genç bir erkeksiniz ama bırakın daha ön sevişmeyi, öpüşmeye başladığınız anda kendinizi kontrol edemeyerek boşalıyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise, artık “Erken Boşalmak Tercihtir” PDF kitabı sayesinde istediğiniz ateşli geceler sizin olacak. Üstelik siz ne zaman isterseniz o zaman boşalacaksınız.

12 hafta süren ve toplamda 47 saate tekabül eden erken boşalmaya son veren egzersiz programı ile bedeninizi tanıyacak ve onu nasıl kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Zihninizle işe başlayarak, kontrolü tümüyle ele geçirip boşalma zamanınızı da siz ayarlayacak, sevişmeyi istediğiniz kadar uzatarak partnerlerinize unutulmaz geceler yaşatacaksınız.

Bu 47 saat içinde hiçbir şekilde hap almayacak, ilaca başvurmayacak ve kimyasal olan hiçbir maddeyi kullanmayacaksınız. Tamamen doğal bir şekilde, zihninizi yöneterek başaracağınız bu süreç boyunca -hiçbir şekilde çözüm olmayan- KEGEL egzersizlerinden de uzak duracaksın. Tamamen kitabın yazarı tarafından yaratılmış olan yepyeni ve hiçbir yerde bulamayacağın bir egzersiz programıyla karşı karşıyasın. Üstelik bu program 12 hafta sürerek 47 saatlik süreci de günde birkaç dakika egzersize tabi tutarak seni yormadan yavaş ve emin adımlarla sonuca götürecek.

Artık kremlere, seks oyuncaklarına, içinde nasıl kimyasallar olduğunu bilmediğin haplara, erken boşalmayı engellediğini iddia eden prezervatiflere ihtiyacın yok. Çünkü o yatağın kralı sensin ve birleşmenin ne kadar süreceğine de sen karar vereceksin.

47 saatlik egzersiz programını anlatan “Erken Boşalmak Tercihtir” PDF kitabıyla birlikte hediye edilen Acil Durum Eylem Planı ve Günlük Planları adlı kitaplarımızda çok işine yarayacak. Özellikle Acil Durum Eylem Planı kitabı ile 47 saatin sonuna kadar olası bir acil durumda yatakta nasıl daha uzun kalacağını da öğrenebileceksin.

12 hafta ve 47 saat! Her gün yaşadığın mutsuzluğa, sevişme sonrası partnerlerinin hayal kırıklıklarına şahit olmaya son vermek için aşman gereken bir zaman dilimi sadece. Disiplin ve inanç ile başlayacağın bu egzersiz programı boyunca iletişim içinde kalarak her türlü desteği alacağın için aklına takılan veya anlayamadığın bir bölüm de olmayacak. Üstelik kitap oldukça rahat bir anlatım ile kaleme alınarak, özel resimler ile de desteklendi.

Artık her şey senin elinde. İstersen erken boşalarak mutsuz ve zevksiz bir hayat sürersin, istersen erken boşalamaya son vererek geç gelenler kulübüne katılarak uzun saatler zevkin kollarında kendinden geçersin. Evet, yazının başında dediğimiz gibi bu bir tercih ve sen tercihini erken boşalmaya 47 saatte çözüm bularak geç boşalmaktan yana kullanabilirsin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını Hemen Okumaya Başla!

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir