Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabını İndir

Erken Boşalmak Tercihtir PDF Kitabını İndir

Erken boşalmak kader değil bir tercihtir! Eğer erken boşalma sorununu yenmek ve daha uzun, daha zevkli bir cinsel hayata sahip olmak istersen Erken Boşalmak Tercihtir PDF kitabını indir ve upuzun, sımsıcak gecelere merhaba de!

Hayatımızı hep yanlış tercihler yüzünden mutsuz yaşarız! Erken boşalmak da bu tercihlerden biridir ki, oysa bunu düzeltmek ve erken boşalmaya son vermek elimizdeyken. “Erken Boşalmak Tercihtir” adlı PDF kitap ile erken boşalmaya bir son verip, uzun ve zevk dolu gecelere ulaşmak çok kolay.

Hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan, tamamen yüksek disiplin isteyen bir egzersiz programı ile erken boşalmaya son verebilir ve 12 hafta süren toplam 47 saatlik bir egzersiz ile kendi boşalma süreni kendin ayarlayabilirsin. Nasıl mı? Çok kolay! Sadece Erken Boşalmak Tercihtir PDF kitabını indir ve verilen programa harfi harfine uy!

Kendini diğer erkeklerden eksik hissetmeni sağlayan, ilişkilerini olumsuz etkileyen ve uzun süreli aşk yaşamanı engelleyen bu sorun ile başa çıkman için buradayız ve sana anlatacağımız egzersiz programı ile seni daha uzun süre yatakta tutarak adeta bir süper kahraman yapacağız. Üstelik tüm bunları yaparken ne bir ilaç, ne bir takviye hiçbir kimyasal almayacaksın. Çünkü her şey zihninde başlıyor ve orada bitiyor.

Erken boşalan erkeklerde sık görülen kaygı bozukluğuna da son verecek olan bu kitap sayesinde daha emin, daha güçlü ve de daha seksi olacaksın. Seninle bir gece geçiren hiçbir kadın peşini bırakmayacak, seni kaybetme korkusuyla yaşayacak.

Öncelikle erken boşalma sorunu yaşayan erkelerde sıkla görülen iki sorunu hatırlayalım:

Özgüven eksikliği:

İlişki öncesinde ya da ilişkiye başladığı anda (ortalama 1 dakika içinde) boşalan erkeklerin yaş oranı da düşünüldüğünün aksine daha genç ve bu sebeple genç yaşta yaşanılan bu sorun yüzünden erkelerdeki özgüven eksikliğinin en büyük sebebi erken boşalma.

Cinsellikten soğuma:

Günümüzde yapılan araştırmalar normal bir boşalma süresinin ortalama 5 dakika olduğunu, ama bunun kişiden kişiye değişerek 50 saniyeden 44 dakikaya kadar uzadığını gösteriyor. Bu bağlamda erken boşalma 50 saniyenin altında ki boşalma olarak kabul edilirken, bazı erkekler için birkaç dakika içinde boşalmak bile ciddi sorun teşkil ediyor. Erkeklik gücünün erken boşalma ile düşük olduğunu düşünen birçok erkek bu bağlamda cinsellikten de korkuyor, soğuyor. Ki, çoğu erkek bu sorunu ile cinsel birleşmeye başlamadan karşılaştığı için hayatı boyunca bir kadınla birlikte bile olmadan yaşamını sürdürebiliyor. Ki, buna yaşamak denirse!

Düşünülenden çok daha sıkıntılı bir durum olan erken boşalmaya “Erken Boşalmak Tercihtir” adlı kitabımız ile son verip, daha uzun süren cinsel deneyimlere ulaşmak sizin elinizde. Peki, bu nasıl olacak?

Öncelikle, Erken Boşalmak Tercihtir PDF kitabını indir ve dikkatli bir şekilde okuyarak uygulamaya başla. Kitapta yer alan 12 hafta süren 47 saatlik program ile öncelikle zihnini kontrol etmeyi, ardından boşalmaya yarayan kaslarını tanıyıp onları kontrol altında tutmayı öğreneceksin. Öyle ki, bu sayede bırak 5-10 dakikayı istersen çok daha uzun dakikalar boşalmayarak tamamen senin kontrolünde bir cinsel hayatın keyfini süreceksin.

Hiçbir kimyasal kullanmadan, programa uyum sağlayıp anlatılan egzersizleri eksiksiz olarak yaparak ulaşacağın  bu cinsel güç ile seks hayatının kahramanı olman, aranılan vazgeçilemeyen bir erkek olman ve her kadının hayalindeki güçlü erkek imajına tam anlamıyla uyman senin elinde…

Hemen şimdi Erken Boşalmak Tercihtir PDF kitabını indir!

Çünkü senin için bir Acil Durum Eylem Planı ve bir de Günlük Planın adlı iki hediye kitabımız daha var… Erken boşalmak bir tercihtir ve sen tercihini geç boşalmaktan yana kullan!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir