Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Öğreneceksin?

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Öğreneceksin?

“Erken boşalma sorunu yüzünden sorunlu bir cinsel hayatı olan ve bu durumu değiştirmek için yaptığı çalışmalarla başarıyı elde eden biri tarafından kaleme alınan “Erken Boşalmak Tercihtir” adlı PDF kitap 47 saatlik bir program ile erken boşalmayı bir rahatsızlık olmaktan çıkararak bir tercihe dönüştürüyor. Şimdi, “Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Öğreneceksin?” başlıklı yazımıza geçelim…”

“Erken boşalmak bir tercihtir ve istersen 47 saat içinde tercihini değiştirebilirsin!” sloganı ile yayınlanan “Erken Boşalmak Tercihtir” PDF kitabı ile erken boşalma korkusu olmadan sevişmenin zevkine varacak, kadınına çılgın saatler yaşatacak, yatakta daha uzun saatler kalacak ve en önemlisi arzulu ve de daha tutkulu saatler geçireceksin. Kitaptan öğreneceğin ve başka hiçbir yerde bulamayacağın bir egzersiz programı ile 47 saat süren 12 haftalık programın sonunda erken boşaldığın günler tarih olup, ne zaman istersen o zaman boşalacağın günlere merhaba diyeceksin.

Tamamen doğal bir egzersiz programı ile hiçbir ilaç takviyesi almadan erken boşaldığın kabus gibi gecelere son verebileceğin ve seks hayatının komutanı olacağın bir programdan bahsediyoruz! Ve bu program ile öğreneceğin bilgiler tüm yaşamını değiştirecek…

Erken Boşalmak Tercihtir kitabında neler öğreneceksin, nasıl uygulayacaksın sorusunun cevabına dönersek; ilk öğreneceğin kendi vücudun ve onu nasıl kontrol edeceğin olacak. Boşalma sırasında çalışan kasların hangileri olduğunu ve vücudundaki yerini öğrenecek, tam olarak görevleri nelerdir bu mucize kitap sayesinde bileceksin. Kasların nasıl kontrol edildiğini ve nasıl daha güçlü hale gelebileceğini de yine bu kitap ile öğreneceksin. Ayrıca ilişki esnasında zihnin nasıl çalıştığı ve erken boşalmayı önlemek için nasıl çalışması gerektiğini de yine kitap ile öğreneceksin.

47 saat süren ve 12 haftaya bölünmüş olan çok özel bir program ile erken boşlama kabusuna son vereceğin ve geç boşalmayı öğreneceğin “Erken Boşalmak Tercihtir” PDF kitabında yer alan programlara yakından bakmak gerekirse;

Hazırlık 1 – 4 Hafta Arasında Öğreneceklerin: ilk 4 hafta zihin kontrolü ile geçecek ve sevişme esnasında zihnine nasıl hükmedeceğini öğreneceksin.

5 – 8 Hafta Arasında Öğreneceklerin: Kendi uyarılma haritanı çıkaracak ve boşalmanı kontrol altına alabileceksin.

9 – 12 Hafta Arasında Öğreneceklerin: Boşalmayı gerçekleştiren kasların nasıl çalıştığını öğrenecek ve ideal boşlama süreni belirleyeceksin.

Tüm bu öğretileri kolay anlaşılır bir dil ve resimli şekilde okuyacağın için öğrenim esnasında ve uygulama anında hiçbir problem ile karşılaşmayacaksın. “Erken Boşalmak Tercihtir” kitabı ile hediye edilen Acil Durum Eylem Planı ve Günlük Planın adlı iki ayrı kitap ile de öğrendiklerini daha kolay bir şekilde uygulamaya geçirebileceksin.

Özellikle Acil Durum Eylem Planı adlı kitap ile 1 saat kadar kısa bir süre içinde en az 15 dakika daha uzun bir sevişmenin tüm detaylarını öğrenebileceksin. Üstelik çok basit 7 adımlık bir programla.

Hap, sprey, krem gibi kimyasallardan uzak, sadece egzersiz programı ile istediğin kadar uzun süreler sevişmek ve yatağının efendisi olmak için “Erken Boşlamak Tercihtir” PDF kitabına sahip olarak erken boşalma tercihinden vazgeçmek senin elinde. Ayrıca belirtmekte fayda var ki, bu program bir KEGEL egzersiz programı değil, yüzde 100 orijinal ve erken boşalma sorunu ile yıllarca mücadele etmiş biri tarafında geliştirilmiş çok özel ve hiçbir yerde bulamayacağın bir program.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabında Neler Öğreneceksin? adlı makalemizi sonlandırırken tekrar etmek istiyoruz: Erken boşalmak senin tercihin! Eğer sen de geç boşalanlar kulübüne katılmak ve unutulmaz gecelerin kahramanı olmak istersen “Erken Boşalmak Tercihtir” kitabını mutlaka okumalısın.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını Okumaya Başla!

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir