Erken Boşalmak Tercihtir: Egzersizle Tedavi Programı

Erken Boşalmak Tercihtir: Egzersizle Tedavi Programı

Egzersiz yöntemiyle erken boşalma probleminden kurtulabileceğini söylesem bana inanır mıydın? Türkiye’de yaşayan erkeklerin %87’sinin hayatında en az bir kere yaşadığı bu problemin çözümü çeşitli meditasyon ve geç boşalma egzersizleriyle artık mümkün.

Erken Boşalmak Tercihtir isimli kitap on binlerce erkeğin cinsel hayatına sihirli bir dokunuş yapıyor ve erkeklerin cinsel performansını arttırmaya yönelik uygulamalar sunuyor.

Ülkemizde milyonlarca kişi bu problemi yaşıyor olmasına rağmen kimse tedavi yöntemi hakkında gerçek bilgi sahibi değil.

Yalan yanlış yöntemlerle erken boşalmadan kurtulmaya çalışan, çeşitli kremler kullanan, ilaçlar içen insanlar artık doğru tedavi yöntemini öğrenmeli.

Şunu asla unutma erken boşalmak hastalık değil, çözümü kolay bir psikolojik sorundur. Artık erkekler bu konuda bilinçlensin, doğru tedavi yöntemini uygulayarak boşalma kontrol mekanizmasını geliştirsin ve cinsel performansını arttırsın.

Benim bu yazıyı yazmamdaki amaç bu…

“Erken boşalma sorununu çözmek için SON 47 SAAT.”

Biraz iddialı oldu, öyle değil mi? Yaklaş ve söyleyeceklerimi dikkatle oku.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabındaki Egzersiz Programı Nasıl İşe Yarıyor?

Bu problemin %95 oranında psikolojik olduğu yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlandı. Bunun yanında görüldü ki erken boşalmanın ne olduğu da insanlar tarafından bilinmiyor.

Aslına bakarsan erken boşalmanın belli bir süresi yok. Hızlı seviştiğinde farklı yavaş seviştiğinde farklı rakamlar ortaya çıkıyor.

Hızlı seviştiğinde 10 saniye-1 dakika arası erken boşalma sayılırken yavaş seviştiğinde 1-4 dakika arası erken boşalma sayılabiliyor. Bu durumdan kurtulmak için de yapman gereken şey zihnini bu konuda eğitmek…

Bu araştırmalar sonucunda görüldü ki boşalma zihinde başlayan bir olay. Eğer zihnini bu konuda eğitmeyi başarırsan, erken boşalmanın önüne geçebilirsin.

Erken boşalmak tercihtir kitabında bulunan cinsel meditasyon egzersizleriyle zihnini bu konuda eğitebilir, boşalma mekanizmanı kontrol altına alabilirsin.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitap Setinde Neler Var?

  • Erken Boşalmak Tercihtir e-Kitabı:

Ana kitap 139 sayfadan oluşuyor. Erken boşalma hakkında genel bilgiler verdikten sonra seni boşalmayı kontrol etme egzersizlerine hazırlıyor. Daha sonra kitabın en önemli bölümünde zihnini boşalmayı kontrol etmeye nasıl programlayacağını öğreniyorsun. En son bölümde de geliştirdiğin bu boşalmayı kontrol etme alışkanlığını seks sırasında nasıl uygulayabileceğini keşfediyorsun. Yani içeriği oldukça doyurucu…

  • BONUS 1: Acil Durum Eylem Planı e-Kitapçığı

Senin de bildiğin gibi erken boşalmadan 3 saat içinde kurtulman mümkün değil. Ama bu akşam ya da yarın randevun varsa yazar acil şekilde kullanabileceğin bir yöntemi anlatıyor. Acil durum eylem planını uygulayarak randevunun muhteşem geçmesini sağlayabilirsin.

  • BONUS 2: Günlük Planın e-Kitapçığı

Bu kitapçıkta günlük olarak hangi egzersizleri ne şekilde uygulaman gerektiği anlatılıyor. Bir plan dahilinde olmadan bu egzersizlerden istediğin verimi alman mümkün değil. Ama bu şekilde en kısa sürede kalıcı başarıyı yakalayabilir, erken boşalma sorunundan hayatının sonuna kadar kurtulabilirsin.

12 hafta boyunca devam eden ve toplamda 47 Saat süren egzersiz programını uygulamaya başlamak istiyorsan BURAYA tıkla!

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını İncele!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir